Ačkoli se může zdát, že na jaře už je pozdě snažit se o letní formu, opak je pravdou. Právě v tomto ročním období totiž máme hromadu energie, pouštíme se s radostí a nadšením do nových věcí a obecně se zdá, že je to v mnoha ohledech lepší čas na změnu, než zima. Není tajemstvím, že právě naše pozadí je jednou ze dvou věcí, která vždycky upoutá mužskou pozornost. Boky a pozadí jsou navíc symbolem naší ženskosti a plodnosti, a proto bychom mu měly věnovat zaslouženou pozornost. Jak můžete dosáhnout pozadí snů ve třech krocích?

Jezte dostatek bílkovin

Pokud se snažíte o proměnu svého těla, základem úspěchu je strava. Začněte si své postavy vážit, a přijímejte do něj pouze kvalitní a vybrané suroviny. Kromě dostatečného přísunu zeleniny a ovoce se zaměřte na bílkoviny, které jsou nezbytné pro spalování tuků a budování svalové hmoty. Nezapomínejte, že bílkoviny nezískáte pouze z masa, ale také z luštěnin a semínek. Maso a ryby jsou pro naše tělo hůře stravitelné, proto je často střídejte také s rostlinnými bílkovinami.


Hýbejte se

Pokud vás trápí nadbytek tuku, nepůjde to bez pravidelného pohybu. Nemusíte nutně běhat, zkuste rychlo-chůzi, tanec nebo skupinové lekce. Dělejte zkrátka cokoliv, co vás bude bavit.

Posilujte

To, co vám vyvaruje pozadí vašich snů, je pravidelné cvičení. Proto ho posilujte a praktikujte cviky, které mu dodají ten správný tvar. Mezi ty nejefektivnější patří výpady, dřepy anebo zanožování.

Pamatujte na to, že krásné pozadí nezískáte přes noc. Buďte vytrvalá, mějte svou vizi, a všechny tyto kroky praktikujte dlouhodobě. Stojí to za to.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno