Po pár letech soužití to s vášní nebývá už tak horké, jako na začátku. Do vztahu se postupně vkrádá stereotyp a nuda. Sexuální život je předvídatelný. Co teď? Nedělejte si iluze – do této fáze vztahu se dříve či později dostane každý pár. Neznamená to však, že teď té nudě budete muset čelit do konce života, ani snad že byste se měli rozejít. I na takové chvíle existuje řešení a i napůl vyhaslý plamen můžete zase rozdmýchat. Chce to jen chuť, vůli a snahu! A možná i trochu té kreativity. Jak si okořenit sexuální život, do kterého se vkradl stereotyp? Poradíme vám!

Už jste slyšely o tantrickém sexu

Pokud ne, měly byste to honem napravit a nezůstat jen u získávání informací. Tohle prostě musíte vyzkoušet! A navíc je to na okořenění partnerské nudy jako dělané. Tantrický sex je součástí hinduistických nauk – dalo by se říci, že je to zároveň meditační, relaxační i erotická technika. Slibuje splynutí duší a také neuvěřitelně intenzivní orgasmus, jaký jste ještě nezažily! Tantrický sex je od klasického odlišný hlavně tím, že se jde k vyvrcholení opravdu velmi, velmi pomalu. Tak pomalu, až to skoro dohání k šílenství, ale stojí to za to. Jediné, co potřebujete, je dobrá nálada, příjemné prostředí a samozřejmě partnera. Atmosféru dolaďte vonnými tyčinkami, svíčkami, aromalampou či třeba květinami. Důležitá je také pohodlná postel. K dokonalosti to přivedete příjemnou hudbou – hodí se spíše pomalejší, meditační,. Tato zkušenost vám dá nejen sexuální sblížení, ale také duševní, takže hurá do toho!

Chce to adrenalin!

Další skvělý způsob, jak obnovit vášeň, je dopřát si trochu adrenalinu! Dlouhodobý vztah poskytuje jistotu a bezpečí a to je bezesporu skvělé. Jenže tyto pocity jsou takovým protipólem touhy a vzrušení, které jsou pro vášnivý sex potřeba. Ze začátku vztahu cítíte adrenalin v podobě poznávání partnera – jste nervozní, zda se vám ozve, zda se mu líbíte apod. Tento pocit nervozity je příjemný a vzrušující. Adrenalin a příjemnou nervozitu si však můžete navodit i v dlouhodobém vztahu a to pomocí nevšedních zážitků. Co takhle zkusit milování na nevšedních místech?

Randěte!

Společné soužití vede i ke sdílení každodenních starostí a stresu. Problém nastává, když kromě toho už nic jiného nesdílíte. Potom se pochopitelně vytrácí i sexuální touha a libido. Jak to zachránit? Změňte prostředí. Začněte randit, jako když jste spolu začínali chodit. Pravidelně třeba jednou do měsíce si stanovte den či víkend, kdy si společně někam vyrazíte, budete se věnovat jen sobě a užívat si jeden druhého. Uvidíte, co to udělá s vaším libidem!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na