Mužský organizmus je neustále vystavován šokujícím energetickým výdajům a tak potřebuje hodně spánku, odpočinku a starostlivé péče. Ženské protějšky si tohle ovšem málokdy uvědomují a tak vystavují svého partnera nepřiměřenému riziku únavy z domácích prací, nedostatku relaxace a odpočinku.
STATISTIKA NELŽE!
Na základě dlouhodobých statistik trvá průměrný pohlavní styk asi čtyři minuty. Mužům se tato doba zdá nekonečně dlouhá, naopak pro naprostou většinu žen se jeví jako nepřiměřeně krátký okamžik. Věčně nespokojené ženy si většinou výkonu svých partnerů málo (60 procent) nebo vůbec neváží (jedna třetina). Přitom si ovšem málokdy uvědomují dále uvedená fakta: Muž za jednu minutu vykoná zhruba třicet kopulačních pohybů, během celé soulože svou pánví pohne tam a zpět asi stodvacetkrát. Při průměrné délce vztyčeného mužského přirození 15 centimetrů tak během jedné soulože pracně nasouká věčná oběť ženského chtíče do nenasytné štěrbinky své partnerky nekonečných 18 metrů svého penisu (!). Při každodenní dřině v podobě jednoho „čísla“ to pak znamená neuvěřitelných 6,75 km ročně, v případě přestupného roku dokonce o něco více. Po desetiletém manželství tak muž předal své partnerce téměř 70 kilometrů své chlouby.

Energetickou hodnotu vydanou prostřednictví uvedených činností je samozřejmě třeba v mužském těle pomocí odpočinku, kvalitní stravy a zdravého spánku opět obnovit a stabilizovat. Hýčkejte proto svého partnera a nechte ho často a dostatečně odpočívat.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno