Je již na první pohled zajímavě znějící název označující lidský pohlavní pud nebo sexuální touhu. Tedy jakési fluidum působící na vnitřní sféru našeho já i vnější svět sexuálním nábojem. Hm, ale také vám to tak zatraceně málo říká? Nebude lépe si pod tímto názvem představit nějaký konkrétnější předmět?

Pojďme si třeba ono fluidum zkusit zhmotnit a převést třeba do podoby malého človíčka, jakéhosi vyslance našeho sexuálního chtíče. A podívejme, ono to jde! Mávnutí kouzelným proutkem v dosahu naší představivosti a libido tu stojí před námi.

Ale pozor! Ono zhmotnělé fluidum prezentující naši osobnost, naše  sexuální pudy a touhy se může stát třeba krásným a smyslným bůžkem Amorkem vysílajícím o naší osobě do okolního světa plného našich potenciálních  partnerů jen samé dobré zprávy, ale také pokřiveným skřetem odrazujícím všechny v širém okolí. Inu, každému podle  zásluh a vlastního přičinění. A porozhlédněme se třeba kolem sebe jakže se to daří jinde.

Koukejme, co se to sem belhá? A hele, jakýsi skřet. A už  vám  huhlá zastřeným hlasem cosi o únavě, stresu, sexuální vyhaslosti, marnosti počínání…

            A co je tamhle? Od pána na protějším chodníku přibíhá jeho kudrnatý vyslanec a už hlásí: pohoda, zdravé sebevědomí, šarm, pružné pohyby, pozitivní myšlení…

Jistěže je  zcela jednoznačné, jak si v tomto případě vybrat. Ovšem nezapomeňte, že i  náš malý osobní skřítek působí na naše blízké okolí. Pojďme ho tedy vybavit jen těmi nejlepšími vlastnostmi. Dejme mu v našem vlastním zájmu do vínku jen samé pozitivní vlastnosti: krásu, šarm, radost, pohodu a tu nejpřitažlivější sexuální výzvu. Jen tak bude naše libido skvělým a úspěšným reprezentantem naší osobnosti při kontaktu s lidmi.                                               

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno