Nudíte se doma s manželkou a zatímco její vnady spočívají v odsouzeníhodné nečinnosti, vy hledáte v paměti ruskou řeku na čtyři písmena? Toužíte vyrazit za novými poznáními? Chtěl byste vyzkoušet dosud nepoznané sexuální aktivity a láká vás milování v kolektivu? Jste přesvědčen, že i vaše partnerka by obdobné zážitky uvítala? Bojíte se osmělit a udělat první krůčky z utajované intimity vašeho soukromí na veřejnost?

Pro úplné začátečníky, kteří se rozhodnou do svého sexuálního života vnést prvky kolektivního pojetí, přinášíme několik rad.

Prvním a naprosto nezávazným tréninkovým krokem může být například společná návštěva nudistického zařízení. Stanete se součástí veřejně prezentované nahoty, naučíte se ji brát jako zcela normální a přirozenou záležitost. K vlastnímu sexu ovšem zbývají další krůčky.

Oblíbenou svlékací hrou „flaška“ ve společnosti sousedů či známých obohacenou případně  dalšími erotickými variantami si snadno ověříte své i partnerovy prvotní pocity v prožívání kolektivního pojetí sexu.

V nabídce mnoha privátních klubů je i možnost návštěvy swingers párty. V příjemném  prostředí najdete jistě potřebnou inspiraci a snadno se přizpůsobíte lákavým okolnostem.

Inzeráty s nabídkou společně prožitých chvil s možností výměny partnerů nejsou v dnešní době žádnou výjimkou. Stačí odepsat nebo si podat vlastní.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na