Chuť na sex rozhodně není věc neměnná. Občas klesá, jindy se zase zvyšuje… Jsou různá období. Začátek rodičovství může být jedno z těch období, kdy nebudete mít na milování ani pomyšlení, i když byste si to třeba přála. Nová zodpovědnost, neustálá péče o nového člena rodiny a nevyspání v tom jistě hrají svou roli.

Pokud vás to trápí a ráda byste našla způsob, jak chuť obnovit, tak je dnešní článek právě pro vás. Přináším vám pár tipů, jak posílit libido.

Hoďte se do pohody a minimalizujte stres

Věděly jste, že dlouhodobý stres může způsobit ztrátu zájmu o sex? Naopak když jste v psychické pohodě, tak se přirozeně cítíte i atraktivnější a vaše libido je vyšší. Snažte se tedy udržet si pozitivní přístup! Zajímavé je, že obě pohlaví reagují na stres odlišně. Zatímco ženy ve stresu o sexuální hrátky obvykle nemají zájem, muži se naopak milováním stresu zbavují.

Vytvořte si správnou atmosféru

Atmosféra kolem vás udělá s vašimi pocity hodně. A myslím, že my ženy jsme mistryně ve vytváření romantické, příjemné atmosféry. Tak se pusťte do toho a uvidíte, že nebudete litovat! Hezká hudba, dobré jídlo nebo třeba horká vana plná bublinek. Příjemnou atmosféru můžete ještě dokreslit intimní masáží, která vás nastartuje zaručeně!

Libido ovlivňuje také životní styl, zejména stravování

Znáte některé potravinové doplňky, které vám můžou pomoci s novou chutí na sex? Libido pozitivně ovlivňuje kupříkladu vitamín C, vitamín E, vitamín A, zinek, betakaroten, vitamín B6, vitamín B komplex aj.
I v jídlo nabízí spoustu afrodiziak, jako např. ořechy, čerstvé ústřice, avokádo, mandle, jahody, česnek či čokoláda. Největší vliv na váš sexuální výkon má však celkový životní styl, tedy zdravá, pestrá a vyvážená strava a pohyb.

Film pro dospělé nastartuje vášeň

Vizuální podněty také můžou podpořit vaší chuť. Zakladatel společnosti, která se zabývá výrobou dietních potravin se zmiňuje na svém blogu, že jakákoli erotika zvyšuje u žen testosteron. Za zkoušku to stojí a jistě tím potěšíte i svého partnera!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno