Jistěže neexistuje žádné pravidlo, podle něhož by se sex v průběhu času musel stát nudnou a všední rutinnou záležitostí. Abychom se vyvarovali  nebezpečí,  že tisícerým opakováním zaběhlý sexuální rituál  časem třeba ztratí ono někdejší  přitažlivé kouzlo a smyslnost, je třeba  partnerský sexuální život hýčkat a rozvíjet a nedovolit nudě, aby se vetřela do našeho intimního života. Jak?

Vaše sexuální nabídka  by měla být tak bohatá,  aby dokázala uspokojit veškeré tužby a  představy vašeho protějšku. Samozřejmě totéž v bleděmodrém platí i v opačném gardu. Nebojte se obměňovat svoji sexuální roli. Pro jednou  se nechte dobývat a svlékat jako nezkušená víla, příště  ho v roli nenasytné nymfomanky znásilněte sotva odloží v předsíni klobouk a aktovku.

Flanelový noční úbor po vzoru našich babiček  je jistě chvályhodnou tradicí,  ale třeba právě pro dnešek to zkuste jinak. Sexyprádélko vhodné barvy nebo slušivé kožené doplňky dokáží divy.

Nejen ložnice je  místo k sexuálním radovánkám. Můžete vyzkoušet i  sklep,  garáž, přilehlý parčík či společné půdní prostory.  A že vás někdo může při „tom“ přistihnout? No a co?

Fotoaparát  zachytí  vaše zážitky nejen na dovolené. Zkuste  založit  společné erotické album a vyzkoušejte si na vlastní kůži roli fotografa erotických snímků. 

Erotická literatura, časopisy nebo filmy nejsou výsadou puberťáků či osamělých duší. Dokáží příjemně nabudit, poskytnou inspiraci. Ano, třeba právě tohle jste ještě nevyzkoušeli.

Využijte každou  příležitost. Šeptejte mu do ucha smyslné návrhy. Sdělte mu, co  všechno s ním chcete v soukromí dělat a po čem naopak toužíte vy. Začít můžete třeba při odpoledním telefonátu, u večeře  v restauraci nebo při cestě v tramvaji.  

Nebojte se improvizovat se svým vzhledem. Návštěva  kadeřníka, pobyt v soláriu,  tetování (nalepovací obtisky) patří k těm klasickým možnostem. Dalším krokem může být  změna vzhledu intimních partií v podobě částečného či úplného vyholení chloupků vašeho klína, které pozmění sexuální  image  a posune žádostivost tím správným  směrem.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno