Zadýcháváte se, funíte, sípete a lapáte po dechu již při třetím kole milostných her a souložení? Očekáváte nedočkavě gong v podobě vytouženého orgasmu, který ukončí lopotné snažení v milostném ringu? To je signál, že potřebujete odpočinek a většinou prvním ochabujícím nástrojem je právě penis.

Ano,problematika týkající se mužské potence je přirozeně v centru zájmu obou zainteresovaných stran, tedy mužů i žen. Nejfrekventovanější starostí je jistě otázka, jak zlepšit a utužit mileneckou kondici.

Trénujte svou mužnost

Nejlepší způsob tréninku je vlastní provozování sexu. Opakování dělá mistra stejně v posteli jako na sportovním kolbišti či v koncertním sále. Čím víc je penis v užívání, tím lepší je jeho výkon i kontrola nad jeho funkčností.

Dobrá fyzická kondice je základním pilířem sexuální svěžesti, lenost a nečinnost vedou k chátrání organismu. Ochabující svaly rukou, nohou, zad, břicha  a pánevního dna přenášejí svou slabost i do penisu.

Sílu, ohebnost a vytrvalost lze docílit pomocí konkrétních cviků. Odpovídající tělovýchovný program v podobě sklapovaček, dřepů, shybů či jiných sportovních aktivit dodá tělu energii a sílu k milování, posílí kardiovaskulární sytém, který tak lépe zvládne zvýšenou fyzickou námahu a snáze udrží krevní hojnost potřebnou k erekci.

Kromě dobrého fyzického zdraví je důležité i pevné zdraví duševní. Stres, napětí, úzkost, krize a deprese potenci ubíjejí a zvyšují náchylnost k dalším chorobám.

Zkuste tedy nebrat všechno tak zatraceně vážně a naučte se odpočívat a hodit starosti alespoň občas za hlavu. Relaxujte, věnujte se krásným věcem. Prý žijeme jen jednou!

Dalším důležitým aspektem působícím na potenci je přístup partnerky. Šikovné ruce a mazlivá ústa dokáží zázraky a dopomohou k žádoucímu prokrvení a mužné síle penisu. Žena, která dokáže spolupracovat a pomáhat vytvářet sílu tohoto skvělého orgánu, si jistě více zaslouží sladkou sklizeň než ta, která se posadí a čeká, až se postaví.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno