Jakmile se teplota začne měnit, naše mysl nás vede k nakupování s myšlenkami, jaké nové, nestandardní kousky do svého chladnějšího šatníku pořídit? Co takhle pořídit si do svého šatníku semišovou sukni? Tato sukně se během uplynulého roku stala atraktivní a  populární módou ze sedmdesátých let. Semišová sukně se dá koupit v jakémkoliv odstínu a dá se nosit každý měsíc v roce. Avšak nejlepší období pro nošení těchto sukní je právě podzim.

Jaký zvolit tip semišové sukně?

Pokud máte silnější pas, tak raději zvolte užší sukni, nebo naopak máte úzkou postavu. Potom můžete vybírat z různě tvarovaných a rozšířených semišových sukní. Tento druh sukní se dá skvěle kombinovat se vším od sandálů až po svetry. Kombinujte vždy s jednoduchými svršky.

Pokud jste se rozhodli semišovou sukni koupit, zkuste se inspirovat těmito kombinacemi.

Inspirace

Hnědá semišová sukně s pruhovaným bílo-modrým topem a světle modrou džínovou bundou, v této kombinaci budete vypadat skvěle. Černé tričko zastrčené ve světle hnědé sukni, která je dlouhá nad kolena mírně rozšířená do tvaru A. K tomu přidejte nějaký doplněk na ruku a větší šátek kolem krku. Velmi krásná podzimní kombinace černých punčoch, kratší tmavě hnědé semišové sukně, tmavého topu a kožené černé kratší bundě s velkým bílím šálem. Tato kombinace je naprosto úžasná. Šedý cardigan s bílým topem zastrčený ve světle hnědé kratší sukni s neprůhlednými punčochami. Vzhled je dokončený a mimořádně krásný svou jednoduchostí.

Jeli venku chladné počasí, můžete také zkusit vysoké boty, tmavé punčochy a nějaký klidně i světlý, silnější svetr. Pokud začne skutečná zima, pak přidejte nejen silný svetr, ale i tmavou teplou bundu.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno