Rozdílné sexuální potřeby nejsou ve vztazích nijak výjimečné a nemusí to být jen muži, kteří jimi trpí. I ženy se potřebují cítit krásné, svůdné a milované, což jim sex „desetkrát do roka“ rozhodně poskytnout nemůže. Není nutné hned hledat útěchu v jiné náruči, na druhou stranu se určitě nevyplatí nechat všechny dveře zavřené. A koketování (flirt) je dokáže otvírat až pozoruhodně snadno.

Když není sexu dost

Existuje mnoho párů, pro které není sex nijak životně důležitý, zvláště v době, kdy vychovávají děti. Pokud nastavená frekvence milostných hrátek vyhovuje oběma stranám, je to v pořádku. V opačném případě na sebe nenechají problémy dlouho čekat. Nedostatečné sexuální vybití a nenaplněná touha pomalu ale jistě odstraňují ze vztahu projevy něhy, partnerské komunikace a samozřejmě lásky. Permanentní „špatná nálada“ na sebe také nenechá dlouho čekat. A pokud váš partner nekomunikuje nebo mu závažnost vašich problémů úplně nedochází „protože on je přece docela spokojený,“ nezbude vám, než začít se změnami u sebe.

Myslete na sebe

Říká se, že sex je zábava chudých. Přestaňte si tedy jako chudá připadat a začněte myslet více na sebe. Rozmazlujte se například novým oblečením, nechte se ostříhat, případně si pořiďte kočku nebo psa. Nenechte špatnou náladu, aby vás úplně ovládla. Když přestanete myslet jen na sex, možná si vás nakonec najde sám. Buďte sama se sebou spokojená a dejte to vědět  i svému okolí. Nebudete litovat.

Koketování zvyšuje sebevědomí

Začínáte se cítit dobře a chcete to dát najevo? Koketujte. Koketujte s každým ve svém okolí. S prodavačem v obuvi, doručovatelem novin i se sousedem. Usmívejte se často a na každého, i když se vám zrovna teď vůbec nechce. Zapovídejte se s prodavačkou v potravinách, pomozte s nákupem staré paní z horního patra. Začíná vám to jít? Přesuňte se domů a pokračujte v tréninku.

Svůdně na svého partnera mrkněte pokaždé, když ho potkáte v koupelně. Vyprovázejte ho do práce s úsměvem a trpělivě vyslechněte všechny jeho starosti. Je důležité, abyste v sobě dokázala potlačit svou uraženou a zraněnou stránku a plně vyzdvihnout tu okouzlující a přitažlivou. Koketujte, aniž byste usilovala o sex. Za pár dní se určitě ve vašem vztahu nastartují žádoucí ozdravné procesy, které se možná časem spokojeně uhnízdí i v ložnici. Spokojené a pozitivně naladěné budou všechny strany.

A kdo ví, možná pak o sobě zjistíte, že právě vy jste ten typ ženy, který potřebuje ke svému plnému uspokojení občas trochu povyražení bokem. A nemusí jít hned o nevěru, dámská jízda s kamarádkami do vyhlášeného noční baru úplně postačí. I tady vám zbrusu nový vzorec chování, který jste se tolik dnů pracně učila, určitě dobře poslouží.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno