Nechte se zlákat horkými kapkami na vašich tělech, vroucími polibky a propletenými těly mezi stoupající párou. Klidně svého drahého pozvěte k sobě do sprchy už dnes večer.

Krásné představy o milostných scénách nemusíte vidět pouze v televizi nebo ve svých nejskrytějších fantaziích. Pozor však na případné úrazy!

Věděla jste, že koupelna je hned po kuchyni druhým nejčastějším místem, které končí leckdy i závažným zraněním? Může dojít k ošklivým pádům a to právě při milostných hrách. Jestli máte milostné předehry nebo přímo hry ve vodě ráda a nechcete si je odepírat, připravili jsme pro vás jednoduchý manuál, se kterým si užijete spoustu legrace a navíc nebudete muset řešit návštěvu na chirurgii!

Nezapomeňte se držet

Při vášnivých scénách, které znáte z filmů, můžete snadno a jednoduše přijít k úrazu tím, že ztratíte stabilitu. Třeba na chvilku ztratíte rovnováhu a rychle se chytíte toho, co je nejblíže po ruce, tedy sprchové zástěny. Ta vás přirozeně neudrží a vy spadnete spolu s ním na dlaždice. Nebo si chodidlo položíte na mokrou hranu vany, podklouznete a spadnete přímo na roh.

Jak se toho vyvarovat: Co si třeba do sprchy nechat nainstalovat bezpečnostní madlo? Přijde na několik stovek a vy budete mít naprostou jistotu, že vás udrží v případě nouze. Navíc poslouží jako další místo, kam si budete moci položit chodidlo. Kdykoliv se na něj podíváte, vzpomenete si na žhavé chvilky.

Do sprchy s hračkou

Příští sprchování pojměte jako místo pro neobvyklou předehru. Místo vášnivých scén se raději zaměřte na nižší úroveň, při které se navnadíte na správnou vlnu. Zážitek vám ozvláštní vibrační hračky. V kurzu je nyní vibrační houba, která krásně umyje vaši pokožku a zároveň namasíruje záda, šíji i ostatní místa na těle.

Nezapomeňte na masáž

Mokré tělo je nejlépe připravené pro masáž. Nebojte se mu prsty vjet do vlasů, a potom pokračujte po krku až na konec zad. Vyzvěte ho, aby si k vám stoupl zády, napěňte mu vlasy, a potom mu konečky prstů pomalu a krouživými pohyby masírujte pokožku. Slastný zážitek umocníte, když mu necháte na hlavu puštěný proud horké vody. Nezapomeňte na zvláštní péči v oblasti za ušima, kde je mnoho nervových zakončení, které navodí pocit uvolnění. Potom se nezapomeňte vystřídat!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno