Nechte se zlákat horkými kapkami na vašich tělech, vroucími polibky a propletenými těly mezi stoupající párou. Klidně svého drahého pozvěte k sobě do sprchy už dnes večer.

Krásné představy o milostných scénách nemusíte vidět pouze v televizi nebo ve svých nejskrytějších fantaziích. Pozor však na případné úrazy!

Věděla jste, že koupelna je hned po kuchyni druhým nejčastějším místem, které končí leckdy i závažným zraněním? Může dojít k ošklivým pádům a to právě při milostných hrách. Jestli máte milostné předehry nebo přímo hry ve vodě ráda a nechcete si je odepírat, připravili jsme pro vás jednoduchý manuál, se kterým si užijete spoustu legrace a navíc nebudete muset řešit návštěvu na chirurgii!

Nezapomeňte se držet

Při vášnivých scénách, které znáte z filmů, můžete snadno a jednoduše přijít k úrazu tím, že ztratíte stabilitu. Třeba na chvilku ztratíte rovnováhu a rychle se chytíte toho, co je nejblíže po ruce, tedy sprchové zástěny. Ta vás přirozeně neudrží a vy spadnete spolu s ním na dlaždice. Nebo si chodidlo položíte na mokrou hranu vany, podklouznete a spadnete přímo na roh.

Jak se toho vyvarovat: Co si třeba do sprchy nechat nainstalovat bezpečnostní madlo? Přijde na několik stovek a vy budete mít naprostou jistotu, že vás udrží v případě nouze. Navíc poslouží jako další místo, kam si budete moci položit chodidlo. Kdykoliv se na něj podíváte, vzpomenete si na žhavé chvilky.

Do sprchy s hračkou

Příští sprchování pojměte jako místo pro neobvyklou předehru. Místo vášnivých scén se raději zaměřte na nižší úroveň, při které se navnadíte na správnou vlnu. Zážitek vám ozvláštní vibrační hračky. V kurzu je nyní vibrační houba, která krásně umyje vaši pokožku a zároveň namasíruje záda, šíji i ostatní místa na těle.

Nezapomeňte na masáž

Mokré tělo je nejlépe připravené pro masáž. Nebojte se mu prsty vjet do vlasů, a potom pokračujte po krku až na konec zad. Vyzvěte ho, aby si k vám stoupl zády, napěňte mu vlasy, a potom mu konečky prstů pomalu a krouživými pohyby masírujte pokožku. Slastný zážitek umocníte, když mu necháte na hlavu puštěný proud horké vody. Nezapomeňte na zvláštní péči v oblasti za ušima, kde je mnoho nervových zakončení, které navodí pocit uvolnění. Potom se nezapomeňte vystřídat!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na