Muži berou počínající vztahy spíše jako hledání a příjemné povyražení. Žijí přítomností, nehroutí se a neradi příliš diskutují. Svou partnerku pečlivě studují, spoléhají se, že eventuální  otázky zodpoví čas. Když vztah nevyhovuje, volí rozchod. Jen málokterý muž bere známost kratší než půl roku za vážnou.

Jakmile žena uloví  partnera, který splňuje její představy a požadavky, rozhodne se udržet si ho a – převychovat: „Ano, měl by vyhodit ty nemožné džíny, protože  se k němu více hodí ta béžová kravata. Měl by se přestat stýkat s kamarády, kteří ho jenom kazí! Měl by…

Ne, nechtějte, milé dámy, stále cosi upravovat a měnit, diskutovat po týdenní známosti o úpravách společného obydlí, neptejte se na druhé schůzce, co s vámi plánuje do budoucna. Muž v této situaci nejspíš zalapá  po dechu a začne se ohlížet po nejbližším únikovém východu.  Zkuste se tedy na věc podívat tak trochu mužskýma očima:

Věnujte více času  poznávání partnera, studujte jeho vlastnosti, reakce a chování v té které situaci.

Snažte se poznat co nejvíc mužů, byť s každým  nemusíte hned do postýlky.  Když na to dojde, zkuste společné intimní zážitky nebrat hned jako závazně znějící hlas svatebních zvonů a řeči jménech  společných potomků odložte  na pozdější chvíle.

Vyvarujte se přílišných citových výlevů, buďte vždy sama sebou. Vaše rozptýlená a těkající osobnost či potenciálního partnera spíše odradí.

Jistěže je dobré a žádoucí  o vztahu, sexu a svých představách hovořit. Jenomže ne vždy a nikoli za každou cenu. Nehledejte za jednáním a slovy partnera nějaký skrytý význam. V nekonečných, byť dobře míněných diskusích “co by kdyby a jak by…” vám může utéci spousta krásných zážitků.

Právě teď a tady jste vy, on a vaše touha? Proč tedy ještě váhat? Jděte přímo na věc, podejte se omamnému kouzlu stávajících okamžiků. Čekají vás přece jedinečné zážitky!

V sexu a prožívání svých požitků buďte klidně maximálně sobecká. Vždyť to všechno krásné a příjemné je tu jen a jen pro vás. Sex i partner!                                                               

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno