Nikoli náhodou připomíná název této úchylky oblíbené froté ručníky, jimiž si po koupeli třeme tělo. Právě tak se totiž chovají v tlačenicích a frontách takzvaní frotéři, jimž tření o jiná těla působí rozkoš či dokonce je mnohdy přivede až k orgasmu.
Pokud se mladý muž vzruší při tělesném kontaktu s mladou půvabnou ženou, není na tom nic nenormálního, ba právě naopak. Tady zapracovala  podle svého ověřeného programu matička příroda a dala průchod zcela přirozeným sexuálním reakcím. Když ale tento mladý muž záměrně vyráží den co den do davu, aby se v tlačenicích mohl sexuálně vzrušovat a ukájet, měl by neodkladně navštívit odborného lékaře a se svou podivnou libůstkou se mu svěřit.
Nejsnažší léčba této nikoli nebezpečné deviace tkví ve  vyloučení existence tlačenic a rozptýlení davů. Protože ovšem něco takového nehrozí, zvláště pak v prostředcích pražské MHD, mají frotéři zcela zaručené pole působnosti a jak to vypadá, nemusejí se o nedostatek vhodných příležitostí k sexuálnímu vyžití obávat.

Orgasmus je tedy na spadnutí, ovšem bohužel nikoli ten váš a pokud netrpíte touto úchylkou, spíše vás onen dotěra lepící se důvěrně na vaše tělesné partie naštve a vytočí. Kdo se svezl v dopravní špičce tramvají či autobusem v našem hlavním městě, má s frotérstvím určitě svoje osobní zkušenosti.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno