Chcete se stát dobrou milenkou a přemýšlíte, kde děláte nejčastější chyby? Pak se vyvarujte následujících věcí. Výsledek bude stát za to!

Společné chvíle jsou nadevše

Dlouhodobý vztah nemůže být založen pouze na milování, přesto jsou intimní chvíle důležité nejen pro vás, ale také pro něj. Bez něj to prostě nejde. Zdravý sexuální život mezi dvěma partnery je klíčem nejen k dobrému vztahu, ale také k partnerské vyrovnanosti a dobrému společnému soužití.

Každá žena má v sobě zakódováno to, že musí být dobrou milenkou. Jak ale na tuhle vědu, aniž byste nepřišla o zdravý rozum? Možná vás překvapí, že děláte ustavičně chyby, které brzdí váš sexuální výkon a možná se pro partnera zdáte být v určitých chvílích křečovitá.

Jestliže se chcete v erotické oblasti zdokonalit a vést si opravdu virtuózně, pak se zamyslete, zda vás něco ve výčtu v následujících řádcích také nespojuje.

Čekáte na to, až se do akce pustí sám

Jste od začátku svého sexuálního života přesvědčená o tom, že muži jsou dobyvatelé, kteří chtějí ženy vždy a za každých situací získat sami. Proto vás nikdy ani nenapadlo, že byste se do akce zapojila jako první. Jasně že se chcete nechat svádět, nejlépe pak romantickou předehrou jako ve vašem oblíbeném filmu. To však neznamená, že budete stále čekat v koutě a sledovat, kdy se vás partner zmocní.

Mužům většinou v dlouhodobém partnerském vztahu připadá, že podmět k milostným hrátkám vychází pouze od nich, což ve vztahu vychyluje rovnováhu. Ta pak vede k pocitu, že na sexu záleží více partnerovi než partnerce, co je dost nefér. Muži se chtějí nechávat svádět stejně tak, jako ženy. Nebojte se ho proto čas od času svést třeba hned při příchodu z práce. Vaší reakcí bude nadšený!

Myslíte si, že vám dokáže číst myšlenky

Chlap není vědma, neumí číst vaše myšlenky. Pro tedy pořád očekáváte, že přesně ví, po čem toužíte nebo co od něj ten den zrovna chcete? Možná jste zvyklí, milovat se vášnivě, vy však už delší dobu toužíte po romantické akci za pomalé hudby a vonných svíček. Nečekejte proto na to, že mu to jednou možná dojde. Dejte partnerovi najevo, na co máte chuť a co byste si dnes dala po večeři. Třeba v krátkém mailu mu do práce pošlete vzkaz, že to růžové prádlo, které jste si dnes koupila v polední pauze chcete vyzkoušet hned vaně plné pěny. Uvidíte, jak ho už v práci nažhavíte a navíc mu dáte jasně najevo, co od dnešního večera může očekávat. Říct jasně co chcete není těžké, jen si dejte záležet, jak to řeknete. Romantická gesta s drobným návodem ho neurazí, naopak za ně bude rád a vy získáte to, po čem toužíte.

Ani muži nejsou roboti

Máte pořád pocit, že váš drahý má chuť na sex pořád. To ale není pravda. I u mužů se někdy najdou chvíle, kdy na sex zkrátka nemají náladu a rozhodně to nemusí mít kdykoliv a kdekoliv. Pokud se rozhodnete, přepadnout ho v přírodě a on zrovna nemá chuť, stane se. Pozor však v době, kdy v práci řeší nepříjemné problémy. To by vás pak mohl odmítnout opakovaně a vy byste si to mohla začít vykládat špatně.

Příliš často předstíráte

Není u žádné ženy výjimkou, že občas předstírá. Jenže když budete předstírat orgasmus často, ublížíte především sama sobě. Vždy se chovejte raději upřímně. To, že se vám delší dobu nedaří dosáhnout orgasmu je způsobeno mnoha aspekty a není nutné to před partnerem tajit. Pokud budete vyvrcholení předstírat, zaklíníte se v nekonečné spirále, protože si bude myslet, že když vás takhle minule udělal, vše je v pořádku a jeho technika na vás funguje.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno